Максим Мельник: "Запахло # перемогой ! Так получилось, что мне пришлось..."

Максим Мельник в facebook:

Запахло # перемогой ! Так получилось, что мне пришлось прикоснуться к Пенсионному фонду Украины и другим структурам нашей страны. Увидев как они работают я был в шоке. Ждать бумажную версию личного дела в течении нескольких недель - нормальная практика в текущих реалиях. Поэтому я чертовски рад, что ПриватБанк вместе с Министерством финансов создаст единую систему верификации бюджетных выплат. Это сэкономит столько времени и нервов людям, что может поднять продолжительность жизни - Надеюсь, что ЗУ изменят и откажутся от бумаг, что для государства сэкономит огромные суммы, которые ежечасно тратятся на пересылку всего и вся в пределах ведомств, фондов и других структур. Об этом сообщает 57kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Оптимізувати, раціоналізувати і організувати!

Технології ПриватБанку допоможуть Міністерству фінансів створити єдину систему верифікації бюджетних виплат.

Навіщ ... о це треба Щоб не втрачати мільярди гривень лише через те, що зараз відсутня система моніторингу використання коштів для виплати пільг, субсидій, соцдопомог. Причина цього явища проста бази даних держорганів існують окремо одна від одної і не узгоджені.

Чому ПриватБанк Тому що єдина клієнтська база ПриватБанку це найдосконаліший в країні приклад створення і адміністрування величезної бази даних. І державі немає сенсу витрачати кошти і час на створення того, що вже давно працює і довело свою ефективність.

Яким буде результат За півроку за допомогою технологічного досвіду ПриватБанку та залучення його фахівців всі розрізнені бази будуть поєднані в єдину, ефективну та керовану систему.Максим Мельник
Максим Мельник
Максим Мельник
Максим Мельник


ТОП новости

Вход

Меню пользователя