«За кого голосувати?»: в Івано-Франківську презентували платформу для порівняння політичних партій


У понеділок, 8 липня, в Івано-Франківську ГО “Центр UA” презентувала результати аналізу та онлайн-платформу порівняння передвиборчих програм політичних партій. Об этом сообщает ДИКТАТОР со ссылкой на СМИ.

Регіональний представник ГО “CentreUa” Андрій Фендик каже, що метою створення такого сайту стало бажання допомогти людям обрати правильну для них партію перед виборами.

«Сьогодні презентуємо аналітичну програму та сайт. Ми обрали 12 політичних партій на основі 4 соцкомпаній. Відповідно ми їх опрацювали і на основі того сформували рейтинг на сайті. Там є тридцять питань про різні сфери діяльності. Відповівши на них людині у результаті покажуть ту партію, яка їй імпонує», – розповідає представник.

Зупинилася організація на таких сферах політики: міжнародна політика (членство в НАТО та зовнішня політика, війна та взаємини з Росією), діяльність президента та парламенту, проведення виборів, правосуддя та справедливість та інші.

Цей інструмент можна знайти за посиланням – vybory2019.pravda.com.ua

Використовували під час формування рейтингу такі соцкомпанії, як Київський міжнародний інститут соціології, соціологічна група «Рейтинг», центр «Соціальний моніторинг» та центр «Соціс».

«Для висвітлення в інструменті були виокремлені партії, які займають перші 10 шаблонів у чотирьох національних рейтингах. Оскільки склад десятки постійно змінюється, то ми вирішили проаналізувати 12 партій, щоб нікого не образити. Результати не зберігаються, і статистику ми вивести не зможемо», – додає Андрій Фендик.

До теми: ОПОРА просить поліцію перевірити наліпки “ЗЕдепутата” на автобусах


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/za-kogo-golosuvaty-v-ivano-frankivsku-prezentuvaly-platformu-dlya-porivnyannya-politychnyh-partij/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя