Сергій Тарута: Найбільш ефективна коаліція – «Батьківщина

Сергій Тарута: Найбільш ефективна коаліція – «Батьківщина», «Слуга народу» та «Голос», а найкращий прем’єр – Юлія Тимошенко

Найбільш ефективну та стійку парламентську коаліцію можуть сформувати три політичні сили — «Батьківщина», «Слуга народу» та «Голос». Про це заявив в ефірі каналу «112.Україна» лідер партії «Основа» Сергій Тарута. Об этом сообщает newtimes.in.ua со ссылкой на СМИ.

За його словами, перед наступним парламентом стоять дуже серйозні виклики. Саме тому майбутня коаліція має об’єднувати молоді політичні сили з тими відповідальними партіями та політиками, які мають досвід ефективного управління економікою та дієву стратегію її відновлення, переконаний він.

«У наступному парламенті має сформуватися дієздатна більшість, що призначить професійний уряд на чолі з компетентним прем’єром, який буде розуміти весь масштаб загроз. У нас величезні проблеми у всіх ключових сферах — в економіці, соціальній сфері, набула катастрофічних масштабів трудова міграція. Ці питання потрібно швидко вирішувати», — наголосив Сергій Тарута.

Політик також запропонував найкращу кандидатуру на посаду прем’єр-міністра.

«Посада прем’єр-міністра — це насамперед колосальна відповідальність. Перед новим урядом стоїть завдання збільшити зростання економіки не менш ніж на 10% щорічно. Тільки така динаміка дасть Україні шанс на нормальний розвиток. На даний момент найбільш підготовленим претендентом на цю посаду є Юлія Тимошенко», — підсумував Тарута.

ba.org.ua...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1562666889-sergiy-taruta-naybilsh-efektivna-koalitsiya-batkivshchina-.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя