Чернівчанам нагадують про необхідність забрати виготовлені нові паспорти напередодні виборів

Міграційна служба наголошує на необхідності вчасно забрати новий документ
У зв’язку з проведенням виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 року Міграційна служба Чернівецької області звертає увагу буковинців, які подали заяву на оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, на необхідність своєчасного звернення до підрозділів міграційної служби області.

Єдиною підставою для участі у виборчому процесі є наявність у виборця паспорта громадянина України у формі ID-картки або паспорта-книжечки.

Слід також пам’ятати, що відповідно до роз’яснень ЦВК України (Постанова ЦВК № 268 від 27 грудня 2018 року), громадянам, включеним до списку виборців, на виборчій дільниці не мають права відмовити у реалізації права голосу:
– через відсутність у паспорті громадянина України у вигляді книжечки фотокартки, яку вклеюють при досягненні 25-ти або 45-річного віку;
– через розбіжності у виборчій адресі виборця або відсутність відомостей щодо реєстрації місця проживання у ID-картці.
Для реалізації буковинцями виборчого права напередодні та у день проведення виборів 20 та 21 липня в усіх територіальних підрозділах УДМС України у Чернівецькій області чергуватимуть працівники для видачі вже виготовлених паспортів громадянина України у формі ID-картки.
Отримати інформацію щодо стану готовності свого паспортного документа можна за допомогою електронних сервісів ДМС України: «Перевірка стану оформлення паспорта» за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html або за допомогою чат-боту ДМС України у месенджерах Viber та Telegram.
фильмы бесплатно
Джерело: Управління ДМС у Чернівецькій області

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/07/11/chernivchanam-nahaduiut-pro-neobkhidnist-zabraty-vyhotovleni-novi-pasporty-hromadianyna-ukrainy-naperedodni-vyboriv.html” Об этом сообщает meganovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя