У Зеленського задумали прибрати низку ЗМІ: стали відомі подробиці

Результат пошуку зображень за запитом "зеленский" Об этом сообщает 24svit.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це в інтерв’ю “ДМ” розповів новообраний народний депутат від “СН” Микита Потураєв, зазначивши, що проект закону буде розглянутий одним із перших у Верховній Раді.


“Законопроект про аудіовізуальні послуги, який має замінити собою закони про Нацраду і про телебачення і радіомовлення, друковані ЗМІ. В Україні повинні існувати тільки громадські та приватні медіа, на мою думку”, – заявив політик.


Потураєв також озвучив назви медіа, які можуть існувати в Україні.


“Я не бачу поки можливості існування в Україні потужних мовників, крім чотирьох: “Громадське”, “1+1″, StarLight (холдинг об’єднує три телеканали: ICTV, СТБ, Новий канал – Ред.),”Україна”. Я не про те, що треба закривати, просто не бачу, де взяти гроші для їх існування. З ринку? Де їх взяти?” – акцентував він.


Крім того, він вважає, що норми про деолігархізацію ЗМІ краще прописати в одному законі про аудіовізуальні послуги.“Щоб був один великий медійний акт, в якому було б усе, що стосується медіа. Тому що коли таких законів десятки, то виникає купа зв’язків, двочитань тощо”, – наголосив майбутній парламентар.


Джерело


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/u-zelenskogo-zadumali-pribrati-nizku-zmi-stali-vidomi-podrobitsi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя