Від куріння вейпа померло 17 осіб: лікарі США б’ють на сполох

Скільки людей померло від вейпа – куріння вейпа призводить до смерті

Загалом, у США зафіксовано понад 800 випадків захворювань легенів, пов’язаних з курінням вейпа. У Каліфорнії, Канзасі та Орегоні загинули по двоє людей, а в Вірджинії, Нью-Джерсі, Іллінойсі, Індіані, Міннесоті, Міссурі, Флориді, Джорджії, Небрасці та Міссісіпі по одній людині. Об этом сообщает videonews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Центр з контролю та профілактики захворювань в США наголошує, що вейпи чи електронні сигарети протипоказані малолітнім, вагітним та дорослим, які не вживають тютюнові вироби, повідомляє CNN.

Багатьом з постраждалих потрібен додатковий кисень, а деяких доводилося ставити на вентилятор, аби допомогти дихати.

Каліфорнія виділила кошти у сумі близько 20 мільйонів доларів на рекламну кампанію проти вейпінгу.

У серпні, в штаті Іллінойс, було повідомлено про першу смерть від хвороби легенів, викликану вейпінгом. Згодом смертельні випадки від вейпінгу трапились в Орегоні, Міннесоті, Індіані та Каліфорнії.

Симптоми "вейп-хвороби" – симптоми
  • Ускладнене дихання;
  • Задишка;
  • Біль у грудях;
  • Лихоманка;
  • Блювота;
  • Діарея;

На початку вересня у Нью-Йорку заявили, що в заправках для вейпів, які використовували загиблі, виявлено багато вітаміну Е. Проте медики не поспішають з попередніми висновками та проводять дослідження.

Відомо, що вітаміну Е багато у мигдалі, оливковій та ріпаковій оліях. Він доступний як звичайна харчова добавка і часто використовується для косметичного догляду за шкірою. Експерти кажуть, що його молекулярна структура не досліджена і цілком може виявитись небезпечною.

9 вересня чиновники Штату Нью-Йорк заявили, що відправили повістки трьом компаніям, які продають заправки для вейпу з високим вмістом вітаміну Е. Експерти наголошують, що компанії часто використовують різноманітні дешеві загущувачі та ароматизатори для розведення олії ТГК.

ТГК – що це?
Тетрагідроканабінол – це психоактивна речовина, яка міститься у канабісі.

В окремих штатах США проводять розслідування, людей закликають утриматись від звички, яка може стати смертельною.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.


Джерело статті: “http://24tv.ua/health/vid_kurinnya_veypa_pomerlo_6_osib_likari_ssha_byut_na_spoloh_n1204673”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя